Senna Cosmetics

Logo sennaKosmetyki SENNA
Senna Cosmetics jest kwintesencją sztuki makijażu. Magia rozpoczęła się w Kalifornii w 1976 roku, kiedy to Eugenia Weston otworzyła pierwsze studio Senna Cosmetics. Pasja do makijażu zainspirowała Panią Weston do stworzenia pierwszej, kompletnej linii artystycznej przeznaczonej dla każdej kobiety. 

Czytaj więcej>>>

Dermacol

Dermacol - historia tej marki sięga lat 60-tych. Współpracę, jak się później okazało bardzo owocną, rozpoczęli wtedy dermatolodzy z Instytutu Kosmetycznego w Pradze z ekspertami od make-up'u filmowego ze studia Barrandov (jako pierwsi zaczęli stosować oryginalne kosmetyki tej marki). Wspólne doświadczenie spowodowało, iż powstał jeden z pierwszych w Europie i na świecie make - up'ów kryjących. Już w roku 1969 udało się sprzedać licencję tego produktu do Hollywood. Dermacol to czeska marka, która do tej pory na najwyższym poziomie utrzymuje dynamikę rozwojową. Jej produkty dostępne są w krajach europejskich, można je też spotkać w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii oraz krajach Środkowego i Bliskiego Wschodu. W ofercie znajdziemy kosmetyki do makijażu, pielęgnacji, a nawet serię kosmetyków dla mężczyzn. Produkty zapewniają doskonałą pielęgnację wszystkich typów skóry, bez względu na jej wiek czy problematyczność. Dermacol, po dziś dzień w Czechach pozostaje synonimem pierwszego profesjonalnie stworzonego make-up'u. Kosmetyki tej marki spełniają wymagania jakościowe w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii, są produkowane zgodnie z wymogami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej) i normą ISO 9001-2000, a ich testy kontrolowane są przez Państwowy Instytut Zdrowotny w Pradze (zgodnie z prawnymi normami UE). Produkty są w większości hipoalergiczne i co ważne - finalnie nie są testowane na zwierzętach.

Make-Up Atelier Paris

Make-Up Atelier Paris produkuje kosmetyki w oparciu o doświadczenia praktyczne Pani Quille, dzięki czemu kosmetyki tej firmy posiadają niebywały, zniewalający wdzięk. Polega on na niezwykle umiejętnym doborze konsystencji, kolorystyce (jej zestawieniach np.w paletach cieni, czy pomadek), a nade wszystko w jakości preparatów. Sprowadza się to do tego, że pierwsze dotknięcie kosmetyku powoduje zaciekawienie i radość z obcowania z ich miłą jedwabistością i lekkością. Po chwili rodzi się oczarowanie paleta barwną, bogatym spektrum od matowych pasteli po połyskliwe brokaty. Największa radość następuje jednak po aplikacji tych kosmetyków. Wtedy widzimy ich subtelny urok, naturalność uzyskanego efektu, łatwość pracy, trwałość wszystkich elementów makijażu i poczucie lekkości po nałożeniu. Dopiero wtedy możemy docenić ich jakość.

Glazel

Firma specjalizuje się w produkcji profesjonalnych kosmetyków do wizażu. Korzystając z najnowszych osiągnięć kosmetologii, dostarcza wysokiej jakości produkty dla najbardziej wymagających klientów: wirtuozów piękna i pasjonatów.Ich ambasadorami są najlepsi polscy wizażyści.Gazel współpracuje z profesjonalnymi gabinetami kosmetycznymi, szkołami charakteryzacji, tańca i studiami fotograficznymi.Kreuje nowe trendy. Prowadząc projekty edukacyjne, dzieli się wiedzą i doświadczeniem.Szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów profesjonalna, kompleksowa obsługa - oto podstawy działania.

Kryolan

Od ponad 60 lat Kryolan Professional Make-up jest wyspecjalizowanym producentem profesjonalnych produktów do makijażu w teatrze, filmie czy też telewizji.

Oferta firmy to ponad 16.000 kosmetyków kolorowych w 750 odcieniach. Są one trwałe, dobrze tolerowane nawet przez wrażliwe skóry, dają intensywne kolory. Priorytet Kryolanu to zachowanie doskonałej jakości produktów oraz współpraca z najlepszymi wizażystami na całym świecie. 

Baza produktowa to jednak nie tylko kosmetyki kolorowe dla profesjonalistów, ale również produkty do codziennej pielęgnacji i upiększania, w tym także dla osób z problemami skórnymi.
Kosmetyki Kryolan nie są testowane na zwierzętach.

Pobierz EKSTREMALNY PORADNIK:
ŚLUB JAK Z BAJKI W 7 KROKACH

wsrodKsiazek

Regulamin
Informacja:
Jeżeli wpisujesz do newslettera lub formularza kontaktowego swoje imię i adres email to znaczy, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłącznie w celu przesyłania materiałów promocyjnych oraz kuponów rabatowych przez Oliwię Godlewską z siedzibą w Toruniu ul. Koniuchy 11a/18.
Dane zbierane są w sposób zminimalizowany (art. 5 punkt 1 lit. c)
Administrator gwarantuje zgodnie z art. 5 punkt 1 lit. d, że dołożył wszelkich starań aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo danych osobowych korzystając z najnowocześniejszych narzędzi gwarantujących bezpieczeństwo w sieci. Masz prawo cofnąć zgodę na przesyłanie informacji marketingowych na podstawie art.7 punkt 3. Wystarczy klinąć rezygnacje z Newslettera pod otrzymaną wiadomością
W każdej chwili masz prawo i możliwość usunięcia swoich danych z zasobów Administratora Danych Osobowych (atr. 17 punkt 1 lit b). Wystarczy klinąć rezygnacje z Newslettera pod otrzymaną wiadomością lub wyrazić taką potrzebę w emailu do Administratora Danych Osobowych
Kontakt dotyczący zmian oliviag@poczta.fm