DZIEŃ MATKI

To dzień wyjątkowy, tak jak najbliższe nam osoby. Jeśli chcesz Mamie sprawić wyjątkowy prezent, zapraszam Cię do skorzystania z tej oferty:

1. Łatwe, przemyślane i przyjemne. ZAKUPY GO! Dobierzemy odpowiednie fasony oraz kolory, tak, by Mama codziennie czuła się znakomicie. Pojedyncze egzemplarze niepasujące do siebie nas nie interesują. Tworzymy szafę funkcjonalną, bogatą w komplety! Dostosujemy stylizacje do jej temperamentu, osobowości i upodobań. Efektem ma być doskonałe ubranie, a nie przebranie. Ponieważ najważniejsze są proporcje, określimy typ sylwetki oraz typ kolorystyczny, który reprezentuje. W pakiecie Mama otrzyma:

* dwa Look Booki z dokładnymi opisami kolorów oraz krojów wskazanych tylko dla niej. To kompendium wiedzy na całe życie. Dodatkowo zapozna się z przykładowymi zestawieniami.
* nowy wizerunek - efekt dobrze dobranego ubrania.
* czas i oszczędność - wszystkie zakupione ubrania będą idealnie pasować do siebie, zatem połączy je na wiele sposobów.
* dobre samopoczucie - sama dokona ostatecznego wyboru, więc w jej szafie znajdą się rzeczy tylko idealne, takie, które zapewnią doskonałe samopoczucie każdego dnia i dadzą pewność siebie.

*wiedzę na całe życie - jak zestawiać kolory, jak dobierać dodatki, na co zwracać uwagę podczas zakupów

CENA ZAKUPÓW GO! 1000 ZŁ 

UWAGA UWAGA! TYLKO TERAZ CENA SPADA AŻ O 100 ZŁ!

2. ANALIZA KOLORYSTYCZNA I ANALIZA SYLWETKI. Regularna wartość tych usług to 500 zł. W ofercie specjalnej za jedyne 400 zł!

Co otrzyma w ramach tego pakietu?

* profesjonalny Look Book z dogłębnym opisem typu kolorystycznego, do którego należy (charakterystyka typu, analiza właściwych kolorów, przykłady właściwych zestawów ubrań, propozycje stylizacji, dodatków, makijażu, a nawet zapachów)

* profesjonalny wzornik 36 kolorów, z którym śmiało może ruszyć na zakupy

* dokładny opis jej sylwetki uwzględniający wskazane dla kroje (bluzki, koszule, t-shirty, topy, żakiety, spódnice, spodnie, sukienki, płaszcze, kurtki, rajstopy,bielizna, buty, galanteria, biżuteria); faktury, wzory i materiały.

Te usługi to kompendium bezcennej wiedzy na całe życie! Koniec z zakupami, na które wyda fortunę na złe, niepasujące do niej rzeczy! Od tej pory szafa Mamy będzie bogata we właściwe kolory i kroje! A co więcej? Bedzie zawsze wyglądać jak milion dolarów :)

Mama będzie szczęśliwa, gdy obdarzysz ją takim prezentem - gwarantuję. Co roku udaje mi się w ten sposób wywołać uśmiech na twarzy tej Jedynej dla Ciebie, dla mnie - Mamy.

OFERTA WAŻNA OD 16 DO 26 MAJA!

13240660 10209529439383777 454200797423655133 n

Pobierz EKSTREMALNY PORADNIK:
ŚLUB JAK Z BAJKI W 7 KROKACH

wsrodKsiazek

Regulamin
Informacja:
Jeżeli wpisujesz do newslettera lub formularza kontaktowego swoje imię i adres email to znaczy, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłącznie w celu przesyłania materiałów promocyjnych oraz kuponów rabatowych przez Oliwię Godlewską z siedzibą w Toruniu ul. Koniuchy 11a/18.
Dane zbierane są w sposób zminimalizowany (art. 5 punkt 1 lit. c)
Administrator gwarantuje zgodnie z art. 5 punkt 1 lit. d, że dołożył wszelkich starań aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo danych osobowych korzystając z najnowocześniejszych narzędzi gwarantujących bezpieczeństwo w sieci. Masz prawo cofnąć zgodę na przesyłanie informacji marketingowych na podstawie art.7 punkt 3. Wystarczy klinąć rezygnacje z Newslettera pod otrzymaną wiadomością
W każdej chwili masz prawo i możliwość usunięcia swoich danych z zasobów Administratora Danych Osobowych (atr. 17 punkt 1 lit b). Wystarczy klinąć rezygnacje z Newslettera pod otrzymaną wiadomością lub wyrazić taką potrzebę w emailu do Administratora Danych Osobowych
Kontakt dotyczący zmian oliviag@poczta.fm