Dorota Gajtkowska

Drogie dziewczyny!
Chciałabym podzielić się z Wami refleksją na temat metamorfozy, którą przeprowadziła u mnie Pani Oliwia. Jako dyplomowana kosmetyczka, po kursie wizażu posiadam wiedzę, na tema tego, jak kobieta powinna dbać o siebie, by dobrze wyglądać. Jednak ta wiedza - ogólny zarys, podstawy pielęgnacji, doboru odcienia kreacji czy dodatków, w moim przypadku nie okazała się wystarczająca. Często dzięki wrodzonej intuicji, czy radom przyjaciółki potrafimy wybrać sobie świetną kreację na co dzień i różnego rodzaju okazje. Jednak w swojej garderobie na pewno każda z nas odnalazłaby ubrania świetnie prezentujące się na sklepowej witrynie, jednak niekoniecznie na nas samych. Palety kolorów są bardzo obszerne, odcieni w różnych tonacjach jest multum i w tym miejscu fachowa wiedza i porady stylistki oraz wizażystki są bezcenne! Analiza kolorystyczna odkryła dla mnie paletę barw z których nie korzystałam dotychczas, mylnie sądząc, że są nie dla mnie. Urzekło mnie profesjonalne a zarazem bardzo otwarte i życzliwe podejście Pani Oliwii do tematu i określenia mojego typu urody. Sposoby zestawiania ze sobą poszczególnych elementów garderoby zadziwiły mnie tym, jak doskonale ze sobą współgrają i co najważniejsze uwydatniają nasze naturalne piękno. Odpowiednie dobranie stroju pozwala na podkreślenie naszych atutów i ukrycie wszelkich niedoskonałości. Warto poznać tajniki kreowania własnego wizerunku, które Pani Oliwia jasno przedstawia na spotkaniu. Dzięki wnikliwej analizie odnajdziemy sposób na idealny dla nas makijaż, świetną kreację a najcenniejsze uwagi zachowamy w postaci kolorowego Look Booka. Natomiast za pomocą wzornika 36 kolorów w formie wachlarza zrobimy bardzo udane zakupy. Z biegiem czasu, gdy na podstawie wiedzy zdobytej na spotkaniu oraz Look Booka zrozumiemy, utrwalimy i będziemy stosować cenne porady wykreujemy styl, w którym będziemy czuły się kobiece, piękne oraz pewne siebie!! Gorąco Polecam :)

Julia Szczech

Witam, mogę z czystym sumieniem polecić usługi Pani Oliwii. Jestem zachwycona zmianami, które zaszły w moim wizerunku!!!
Co skłoniło mnie do kontaktu z Panią Oliwią? Kilka lat temu rozpoczęłam pracę, w której wymagany jest odpowiedni biznesowy look. Przestałam być studentką i nagle okazało się, że moja szafa wymaga gruntownej „przebudowy”. Nowe ubrania kupowałam bardzo przypadkowo, co mi się akurat spodobało. Efekt był taki, że nic do siebie nie pasowało i choć szafa pękała w szwach nigdy nie miałam się w co ubrać. Dominowała czerń i szarości – jak mi się wydawało kolory bezpieczne, ale nigdy nie czułam się w nich dobrze. Zaszłam w ciążę i po urodzeniu synka, postanowiłam zrobić coś dla siebie. Zadzwoniłam do Pani Oliwii i to był strzał w dziesiątkę.
Pracę rozpoczęłyśmy od analizy kolorystycznej i analizy sylwetki. Po kilkugodzinnym spotkaniu wiedziałam już jaki jest mój typ kolorystyczny – okazało się, że zgodnie z moją intuicją czerń i szarości to nie był trafny wybór… Przekonałam się jak bardzo odpowiedni dobór kolorów wpływa na kolor karnacji i ogólny wyraz twarzy. Analiza sylwetki dała mi świadomość tego jaki jest typ budowy mojego ciała, a co ważniejsze jaki ubrania powinnam nosić, by wyeksponować to co wyeksponowane być powinno i ukryć pewne mankamenty, które każda z nas ma… Dowiedziałam się, że kluczem do sukcesu jest zbalansowanie sylwetki – niby proste, a jednak wymaga po prostu wiedzy i świadomości. Wszystko zakończyło się wręczeniem mi specjalnie dla mnie przygotowanego swego rodzaju przewodnika po tym, jak powinnam się ubierać i jakie kolory wybierać tak, by współgrały z moim typem urody. Polecam również wzornik kolorów, który bardzo ułatwia poruszanie się wśród sklepowych półek, a kieszonkowy rozmiar sprawia, że zawsze mogę go mieć w torebce.
Następnie przyszła pora na „przegląd szafy” – dla mnie była to prawdziwa rewolucja w szafie. Wiedziałam doskonale, że znajdują się w niej dziesiątki ubrań, których nigdy nie założę, kolejne których nie mam do czego założyć i wreszcie takie, które - po analizach kolorystycznych i sylwetki - wiedziałam, że nie są dla mnie. Sama nigdy takich porządków w szafie nie zrobiłabym – zawsze mówiłam sobie, że może jeszcze kiedyś założę, może będzie okazja… Potrzebowałam po prostu osoby trzeciej, która zrobi to nie za mnie, ale ze mną. Przegląd szafy pozwolił nam ustalić listę zakupów, które sprawią, że moja szafa będzie kompletna, a ubrania zaczną do siebie pasować i będą odpowiadały mojemu aktualnemu stylowi. No i nagle zrobiło się sporo miejsca w szafie….
Zakupy z Panią Oliwią to była czysta przyjemność. Na reszcie nie czułam się zagubiona, wiedziałam mniej więcej co powinnyśmy kupić, a pomoc Pani Oliwii okazała się nieoceniona. Pani Oliwia do naszych zakupów była świetnie przygotowana – tak naprawdę to moja rola sprowadzała się do mierzenia zaproponowanych mi ubrań. Żaden zakup nie był przypadkowy, wszystko do siebie idealnie pasuje. Zakupy z Panią Oliwią okazały się: 1. oszczędnością czasu – to bardzo wiele dla pracującej mamy kilkumiesięcznego chłopczyka, 2. oszczędnością pieniędzy – nie kupiłam nic czego nie założę, 3. nieocenioną lekcją tego jak robić zakupy, by później nie żałować i co najważniejsze w mojej szafie nareszcie pojawiły się kolory, a kroje ubrań są idealnie dobrane do mojej sylwetki. Najlepszą rekomendacją jest zachwyt mojego męża, gdy wieczorem przymierzałam swoje zakupowe zdobycze… Nasze wspólne zakupy powtórzyłam jeszcze dwa razy – ostatnie to kolekcja jesienno-zimowa. Nareszcie czuję się kobietą z klasą! Został mi jeszcze jeden krok – lekcja makijażu biznesowego, muszę zrobić to koniecznie, ale wciąż brak mi czasu…..
Polecam każdej kobiecie, która chce coś zmienić, ale nie wie jak, od czego zacząć. Pani Oliwia Godlewska to pełen profesjonalizm!

 

Michalina Ambroziak-Kora

Witam,
ja również chciałabym dołączyć moją opinię.Jestem bardzo zadowolona z makijażu, jaki zrobiła mi p. Oliwia, trzymał
się świetnie cały dzień i całą noc . Idealnie dobrane kolory na moich powiekach dobrze współgrały z kolorem moich oczu, twarz cały czas wyglądała świeżo i promieniście. P. Oliwia w pełni spełniła moje oczekiwania, mogłam jej w 100% zaufać, a kosmetyki, których używa są bardzo dobrej jakości. Dziękuję bardzo, bardzo serdecznie za makijaże, które wykonała Pani dla mnie, moich druhen oraz mojej mamy. Zrobiłyśmy furorę :) Życzę Pani wielu sukcesów i zadowolenia z pracy, jaką Pani wykonuje zwielkim zaangażowaniem i pasją. Dziękuję również za ten dobry humor i uśmiech, który pomógł mi się rozluźnić w dniu ślubu.

Justyna Trapkowska


Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Oliwię! Pani Oliwia malowała mnie do ślubu. Efekt był zachwycający i w pełni profesjonalny. Makijaż był indywidualnie dopasowany do typu urody, ale także do sukni i kwiatów. W ten sposób wszystko stanowiło całość. Kosmetyki, których używa są wysokiej jakości, dzięki czemu makijaż był trwały i trzymał się przez całą noc! Dodam, że Pani Oliwia malowała również moją siostrę i mamę w tym dniu. Każda ma inny typ urody z czym sobie poradziła bez żadnego problemu, a kosmetyki i kolory, które dobrała, były odpowiednie do wieku.

Efekt końcowy był wręcz OSZAŁAMIAJĄCY i to nie tylko moje zdanie, ale również gości weselnych. Sama Pani Oliwia jest bardzo sympatyczną, energiczną i pełną optymizmu kobietą. Do swojej pracy podchodzi profesjonalnie, świadomie i bez stresu. Naprawdę warto wybrać się do Pani Oliwii,POLECAM!

Joanna Kołodziejska

Poszłam na całość i zdecydowałam się na pakiet 3 usług. Jestem bardzo zadowolona. Pani Oliwia pomogła mi zrobić przegląd szafy i pożegnać się z rzeczami, które trzymałam w szafie wiele lat i których nie miałam serca wyrzucić. Dokonała ze mną ich selekcji i ułatwiła podjęcie decyzji, które z nich zostawić, a z którymi pożegnać się na zawsze.

Jestem bardzo zadowolona z analizy kolorystycznej, której dokonała Pani Oliwia. Dopiero teraz moją szafę wypełniają kolory pełne życia, ale przede wszystkim te, w których świetnie wyglądam. Analiza sylwetki dokonana przez Panią Oliwię pomaga mi uniknąć błędów zakupowych i kupować rzeczy, które idealnie dopasowane są do mojej sylwetki. Cieszę się z look booka, do którego mogę zawsze zajrzeć.

Polecam również zakupy z Panią Oliwią. Pani Oliwia posiada energię i poczucie humoru, które to cechy czynią zakupy z nią dużą przyjemnością. Poza tym, jasno mówi, gdy coś nie pasuje, ale też szanuje zadanie klienta i jego preferencje. W rzeczach zakupionych z Panią Oliwią czuję się, jak w drugiej skórze, ale przede wszystkim bardzo kobieco. Gorąco polecam usługi Pani Oliwii! Joanna Kołodziejska.

Tatiana Mielcarek

Witam bardzo serdecznie.
Chciałabym Wszystkim Paniom zadać pytanie. Czy lubicie zadbać o siebie?
I czy chciałybyście zadziwić się sobą i tych, na których Wam
najbardziej zależy?
Polecam usługi Pani Oliwii Godlewskiej profesjonalistki w branży wizażu. Miło było doświadczyć piękna wokół siebie i w sobie. Najbliżsi nie mogli uwierzyć jakich zmian dokonałam. Rady i sugestie P.Oliwii okazały się nie tylko pomocne , ale też inspirujące do samodzielnych działań . Moje myśli są pełne wdzięczności, gdyż to co Pani dla mnie zrobiła
było nie tylko ważne i wyjątkowe. Był to czas prawdziwej radości i przyjemności, gdyż uczyć się od takiej Kobiety szyku , stylu, gustu , kobiecości, smaku i elegancji było pięknym i dobry doświadczeniem.
Dziękuję

Pobierz EKSTREMALNY PORADNIK:
ŚLUB JAK Z BAJKI W 7 KROKACH

wsrodKsiazek

Regulamin
Informacja:
Jeżeli wpisujesz do newslettera lub formularza kontaktowego swoje imię i adres email to znaczy, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłącznie w celu przesyłania materiałów promocyjnych oraz kuponów rabatowych przez Oliwię Godlewską z siedzibą w Toruniu ul. Koniuchy 11a/18.
Dane zbierane są w sposób zminimalizowany (art. 5 punkt 1 lit. c)
Administrator gwarantuje zgodnie z art. 5 punkt 1 lit. d, że dołożył wszelkich starań aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo danych osobowych korzystając z najnowocześniejszych narzędzi gwarantujących bezpieczeństwo w sieci. Masz prawo cofnąć zgodę na przesyłanie informacji marketingowych na podstawie art.7 punkt 3. Wystarczy klinąć rezygnacje z Newslettera pod otrzymaną wiadomością
W każdej chwili masz prawo i możliwość usunięcia swoich danych z zasobów Administratora Danych Osobowych (atr. 17 punkt 1 lit b). Wystarczy klinąć rezygnacje z Newslettera pod otrzymaną wiadomością lub wyrazić taką potrzebę w emailu do Administratora Danych Osobowych
Kontakt dotyczący zmian oliviag@poczta.fm