Tercet prawie egzotyczny

wywiad oliwia stylizacja ty

Ekspert Radzi, czyli kącik wizażysty na kanadyjskim portalu

Zapraszam do lektury porad wizażysty na kanadyjskim portalu internetowym. Rozpoczęłam z nim współpracę w maju 2014 roku. Jestem szczęśliwa, że w ten sposób doceniono moją działalność.

Ekspert Radzi-czytaj artykuł

Mama na pełen etat

Scan

Wywiad dla Dark Passion

31 maja 2014 roku w Toruniu odbędzie sie pokaz mody alternatywnej. Przygotowania trwają, a tutaj przeczytacie rozmowę, którą przeprowadziła ze mną Morticia Adams.

Wywiad dla Dark Passion

Pobierz EKSTREMALNY PORADNIK:
ŚLUB JAK Z BAJKI W 7 KROKACH

wsrodKsiazek

Regulamin
Informacja:
Jeżeli wpisujesz do newslettera lub formularza kontaktowego swoje imię i adres email to znaczy, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłącznie w celu przesyłania materiałów promocyjnych oraz kuponów rabatowych przez Oliwię Godlewską z siedzibą w Toruniu ul. Koniuchy 11a/18.
Dane zbierane są w sposób zminimalizowany (art. 5 punkt 1 lit. c)
Administrator gwarantuje zgodnie z art. 5 punkt 1 lit. d, że dołożył wszelkich starań aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo danych osobowych korzystając z najnowocześniejszych narzędzi gwarantujących bezpieczeństwo w sieci. Masz prawo cofnąć zgodę na przesyłanie informacji marketingowych na podstawie art.7 punkt 3. Wystarczy klinąć rezygnacje z Newslettera pod otrzymaną wiadomością
W każdej chwili masz prawo i możliwość usunięcia swoich danych z zasobów Administratora Danych Osobowych (atr. 17 punkt 1 lit b). Wystarczy klinąć rezygnacje z Newslettera pod otrzymaną wiadomością lub wyrazić taką potrzebę w emailu do Administratora Danych Osobowych
Kontakt dotyczący zmian oliviag@poczta.fm