• stylizacja sylwet1
  • analiza kolorystyczna1
  • sos slub1
  • makjaz1
  • stylizacja sylwet1
  • analiza kolorystyczna1
  • sos slub1
  • makjaz1
Drukuj

Lekcja makijażu

Super User. Opublikowano w Makijaż

Polecam tę usługę Paniom, które uwielbiają się malować, jak również tym, dla których sztuka makijażu stanowi tajemnicę. Podczas indywidualnego spotkania zakładam każdej klientce kartę (imię i nazwisko, wiek, kolor włosów i oczu, odcień cery), która pozwoli na rozwiązywanie wszelkich problemów w przyszłości. Określam niezbędne przybory do wykonania makijażu oraz kosmetyki. W trakcie lekcji wykonuję i omawiam poszczególne etapy makijażu. Nie są to jednak tylko teoretyczne zajęcia, ponieważ klientka powiela kolejne czynności. Do każdej lekcji dołączam także szkic twarzy z krótkim opisem do ćwiczenia w domu i zarazem zapamiętania podanych wskazówek.

Podczas lekcji makijażu klientka pracuje na kosmetykach mineralnych amerykańskiej marki Senna. 

Kosmetyki marki Senna można zakupić po lekcji makijażu.

Każda klientka w cenie lekcji otrzymuje zestaw pędzli:

 

 

 

Drukuj

Makijaż klasyczny

Super User. Opublikowano w Makijaż

Słowo „makijaż" wywodzi się z języka francuskiego, gdzie „maquiller" znaczy „szminkować", „malować się", ale też „fałszować".

Definicja makijażu: „kosmetyczne upiększenie twarzy; malowanie, szminkowanie, pudrowanie; kosmetyki do twarzy" wskazuje, iż słowem tym oznacza się zarówno czynność, jak i preparaty, które się przy tym stosuje.

W rozumieniu potocznym makijaż to również efekt owych zabiegów („mieć makijaż", czyli „być umalowaną"). Makijaż służy wydobyciu piękna, pomaga wyeksponować urodę, „czyni kobietę kobietą", podkreśla jej subtelność, a w pewnym stopniu także wyraża osobowość. Dzięki jego rozmaitym technikom można upozorować twarz na idealną, zdrową. Pożądanym efektem jest jak najbardziej możliwe zbliżenie wyglądu dzięki makijażowi do aktualnie obowiązującego kanonu urody.
Każda kobieta jest piękna. Trzeba tylko umieć rozpoznać to piękno w sobie i skoncentrować się na nim. Jeden z najlepszych makijażystów na świecie, Robert Jones, twierdzi, że piękno widoczne jest w wyrazie twarzy, w jej charakterze – nie tylko w symetrii. Nie ma znaczenia, czy jesteś niska czy wysoka, czy ważysz dużo czy mało, czy wyglądasz jak modelka lub sławna aktorka. Twoje piękno leży w Twojej świadomości, poczuciu własnej wartości i – właściwej tylko Tobie – magnetycznej osobowości. Myślę, że to właśnie poczucie własnej wartości – wiara w siebie – stanowi najważniejszy element prawdziwego piękna człowieka.
Niektóre kobiety myślą, że sztuka makijażu jest niezwykle trudna, okazuje się jednak dużo łatwiejsza, jeśli porad udzieli nam specjalista i rozłoży tę umiejętność na czynniki pierwsze.
Chętnie udzielę porad dotyczących sztuki makijażu. Wykonam również niepowtarzalne makijaże, począwszy od tego codziennego, do pracy, aż po bardziej wyszukany, ślubny czy karnawałowy. Sprawię, że każda pani poczuje się jak królowa.

QUICK BUSINESS MAKE UP

Masz ważne spotkanie w pracy i musisz wyglądać nienagannie? Spieszy Ci się? Zapisz się na poranny makijaż biznesowy do pracy. Szybko, trwale i skutecznie. Ten dzień będzie Twój!

Godziny wykonania makijażu:

Pon, Wt, Śr 7.30 - 9.00

Czw. 7.30 - 10.00

 

Pobierz EKSTREMALNY PORADNIK:
ŚLUB JAK Z BAJKI W 7 KROKACH

wsrodKsiazek

Regulamin
Informacja:
Jeżeli wpisujesz do newslettera lub formularza kontaktowego swoje imię i adres email to znaczy, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłącznie w celu przesyłania materiałów promocyjnych oraz kuponów rabatowych przez Oliwię Godlewską z siedzibą w Toruniu ul. Koniuchy 11a/18.
Dane zbierane są w sposób zminimalizowany (art. 5 punkt 1 lit. c)
Administrator gwarantuje zgodnie z art. 5 punkt 1 lit. d, że dołożył wszelkich starań aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo danych osobowych korzystając z najnowocześniejszych narzędzi gwarantujących bezpieczeństwo w sieci. Masz prawo cofnąć zgodę na przesyłanie informacji marketingowych na podstawie art.7 punkt 3. Wystarczy klinąć rezygnacje z Newslettera pod otrzymaną wiadomością
W każdej chwili masz prawo i możliwość usunięcia swoich danych z zasobów Administratora Danych Osobowych (atr. 17 punkt 1 lit b). Wystarczy klinąć rezygnacje z Newslettera pod otrzymaną wiadomością lub wyrazić taką potrzebę w emailu do Administratora Danych Osobowych
Kontakt dotyczący zmian oliviag@poczta.fm