Kosmetyki SENNA

Senna Cosmetics jest kwintesencją sztuki makijażu. Magia rozpoczęła się w Kalifornii w 1976 roku, kiedy to Eugenia Weston otworzyła pierwsze studio Senna Cosmetics. Pasja do makijażu zainspirowała Panią Weston do stworzenia pierwszej, kompletnej linii artystycznej przeznaczonej dla każdej kobiety.
Eugenia Weston, obdarzona niezwykłym okiem do harmonii twarzy, w połączeniu z niepowtarzalnym wyczuciem koloru i intensywności, stworzyła swój własny, unikatowy styl, który natychmiast został dostrzeżony przez ludzi związanych ze światem mody, muzyki i filmu. Eugenią zachwyciła się światowa czołówka fotografów mody- Herb Ritts, Helmut Newton oraz Greg Gorman. Firma znalazła wielu zwolenników w branży filmowej, zaliczają się do nich Angelina Jolie, Jessica Simpson i Jennifer Aniston. Kosmetyki Senna od wielu lat używane są także przez wizażystów pracujących przy serialach takich jak: „Heroes” (Herosi), „Ugly Betty” (Brzydula Betty), „Desperate Housewives” (Gotowe na Wszystko). Zdolności artystyczne Eugeni Weston znalazły również zastosowanie w topowych teledyskach muzycznych. Współpracowała z takimi gwiazdami jak Michael Jackson czy Lisa Presley. Praca przy produkcjach filmowych, w telewizji i teledyskach pozwoliła Eugeni Weston poznać istotę związku między oświetleniem, modą i makijażem.W 1993 roku jej wysiłek został doceniony, za pracę przy filmie „Gypsy” otrzymała nominację do nagrody Emmy.
Senna Cosmetics w szczególności słynie z niepowtarzalnych, mineralnych podkładów, zestawu do formowania brwi z pierwszymi na rynku szablonami, cudownych korektorów, baz i długotrwałych, apetycznych błyszczyków. Wszystkie formuły firmy opracowywane są w Stanach Zjednoczonych w laboratoriach, które gwarantują najwyższą jakość końcowego produktu.

Kosmetyki Senna wykorzystuję podczas Lekcji Makijażu. Klientka otrzymuje schemat makijażu z krótkim opisem oraz listę produktów dobranych indywidualnie do jej potrzeb, także pod względem kolorystycznym.

 

 

 Nowa, jesienna kolekcja ROCK GODDESS! 

CLASSIC

rg-slide-2

HEAVY METAL

rg-slide-3

GLAM

rg-slide-4

 

 

www.sennacosmetics.com

 

 

Pobierz EKSTREMALNY PORADNIK:
ŚLUB JAK Z BAJKI W 7 KROKACH

wsrodKsiazek

Regulamin
Informacja:
Jeżeli wpisujesz do newslettera lub formularza kontaktowego swoje imię i adres email to znaczy, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłącznie w celu przesyłania materiałów promocyjnych oraz kuponów rabatowych przez Oliwię Godlewską z siedzibą w Toruniu ul. Koniuchy 11a/18.
Dane zbierane są w sposób zminimalizowany (art. 5 punkt 1 lit. c)
Administrator gwarantuje zgodnie z art. 5 punkt 1 lit. d, że dołożył wszelkich starań aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo danych osobowych korzystając z najnowocześniejszych narzędzi gwarantujących bezpieczeństwo w sieci. Masz prawo cofnąć zgodę na przesyłanie informacji marketingowych na podstawie art.7 punkt 3. Wystarczy klinąć rezygnacje z Newslettera pod otrzymaną wiadomością
W każdej chwili masz prawo i możliwość usunięcia swoich danych z zasobów Administratora Danych Osobowych (atr. 17 punkt 1 lit b). Wystarczy klinąć rezygnacje z Newslettera pod otrzymaną wiadomością lub wyrazić taką potrzebę w emailu do Administratora Danych Osobowych
Kontakt dotyczący zmian oliviag@poczta.fm