Kosmetyki SENNA

Senna Cosmetics jest kwintesencją sztuki makijażu. Magia rozpoczęła się w Kalifornii w 1976 roku, kiedy to Eugenia Weston otworzyła pierwsze studio Senna Cosmetics. Pasja do makijażu zainspirowała Panią Weston do stworzenia pierwszej, kompletnej linii artystycznej przeznaczonej dla każdej kobiety.
Eugenia Weston, obdarzona niezwykłym okiem do harmonii twarzy, w połączeniu z niepowtarzalnym wyczuciem koloru i intensywności, stworzyła swój własny, unikatowy styl, który natychmiast został dostrzeżony przez ludzi związanych ze światem mody, muzyki i filmu. Eugenią zachwyciła się światowa czołówka fotografów mody- Herb Ritts, Helmut Newton oraz Greg Gorman. Firma znalazła wielu zwolenników w branży filmowej, zaliczają się do nich Angelina Jolie, Jessica Simpson i Jennifer Aniston. Kosmetyki Senna od wielu lat używane są także przez wizażystów pracujących przy serialach takich jak: „Heroes” (Herosi), „Ugly Betty” (Brzydula Betty), „Desperate Housewives” (Gotowe na Wszystko). Zdolności artystyczne Eugeni Weston znalazły również zastosowanie w topowych teledyskach muzycznych. Współpracowała z takimi gwiazdami jak Michael Jackson czy Lisa Presley. Praca przy produkcjach filmowych, w telewizji i teledyskach pozwoliła Eugeni Weston poznać istotę związku między oświetleniem, modą i makijażem.W 1993 roku jej wysiłek został doceniony, za pracę przy filmie „Gypsy” otrzymała nominację do nagrody Emmy.
Senna Cosmetics w szczególności słynie z niepowtarzalnych, mineralnych podkładów, zestawu do formowania brwi z pierwszymi na rynku szablonami, cudownych korektorów, baz i długotrwałych, apetycznych błyszczyków. Wszystkie formuły firmy opracowywane są w Stanach Zjednoczonych w laboratoriach, które gwarantują najwyższą jakość końcowego produktu.

Kosmetyki Senna wykorzystuję podczas Lekcji Makijażu. Klientka otrzymuje schemat makijażu z krótkim opisem oraz listę produktów dobranych indywidualnie do jej potrzeb, także pod względem kolorystycznym.

 

 

 Nowa, jesienna kolekcja ROCK GODDESS! 

CLASSIC

rg-slide-2

HEAVY METAL

rg-slide-3

GLAM

rg-slide-4

 

 

www.sennacosmetics.com

 

 

Pobierz EKSTREMALNY PORADNIK:
ŚLUB JAK Z BAJKI W 7 KROKACH

wsrodKsiazek

Regulamin

Dziękuję, dołożę wszelkich starań aby spełnić Twoje oczekiwania.
W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania biuletynów.