Makijaż klasyczny

Słowo „makijaż" wywodzi się z języka francuskiego, gdzie „maquiller" znaczy „szminkować", „malować się", ale też „fałszować".

Definicja makijażu: „kosmetyczne upiększenie twarzy; malowanie, szminkowanie, pudrowanie; kosmetyki do twarzy" wskazuje, iż słowem tym oznacza się zarówno czynność, jak i preparaty, które się przy tym stosuje.

W rozumieniu potocznym makijaż to również efekt owych zabiegów („mieć makijaż", czyli „być umalowaną"). Makijaż służy wydobyciu piękna, pomaga wyeksponować urodę, „czyni kobietę kobietą", podkreśla jej subtelność, a w pewnym stopniu także wyraża osobowość. Dzięki jego rozmaitym technikom można upozorować twarz na idealną, zdrową. Pożądanym efektem jest jak najbardziej możliwe zbliżenie wyglądu dzięki makijażowi do aktualnie obowiązującego kanonu urody.
Każda kobieta jest piękna. Trzeba tylko umieć rozpoznać to piękno w sobie i skoncentrować się na nim. Jeden z najlepszych makijażystów na świecie, Robert Jones, twierdzi, że piękno widoczne jest w wyrazie twarzy, w jej charakterze – nie tylko w symetrii. Nie ma znaczenia, czy jesteś niska czy wysoka, czy ważysz dużo czy mało, czy wyglądasz jak modelka lub sławna aktorka. Twoje piękno leży w Twojej świadomości, poczuciu własnej wartości i – właściwej tylko Tobie – magnetycznej osobowości. Myślę, że to właśnie poczucie własnej wartości – wiara w siebie – stanowi najważniejszy element prawdziwego piękna człowieka.
Niektóre kobiety myślą, że sztuka makijażu jest niezwykle trudna, okazuje się jednak dużo łatwiejsza, jeśli porad udzieli nam specjalista i rozłoży tę umiejętność na czynniki pierwsze.
Chętnie udzielę porad dotyczących sztuki makijażu. Wykonam również niepowtarzalne makijaże, począwszy od tego codziennego, do pracy, aż po bardziej wyszukany, ślubny czy karnawałowy. Sprawię, że każda pani poczuje się jak królowa.

QUICK BUSINESS MAKE UP

Masz ważne spotkanie w pracy i musisz wyglądać nienagannie? Spieszy Ci się? Zapisz się na poranny makijaż biznesowy do pracy. Szybko, trwale i skutecznie. Ten dzień będzie Twój!

Godziny wykonania makijażu:

Pon, Wt, Śr 7.30 - 9.00

Czw. 7.30 - 10.00

 

Pobierz EKSTREMALNY PORADNIK:
ŚLUB JAK Z BAJKI W 7 KROKACH

wsrodKsiazek

Regulamin

Dziękuję, dołożę wszelkich starań aby spełnić Twoje oczekiwania.
W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania biuletynów.

Usługi

  • stylizacja sylwet1
  • analiza kolorystyczna1
  • sos slub1
  • makjaz1
  • stylizacja sylwet1
  • analiza kolorystyczna1
  • sos slub1
  • makjaz1