Stylizacja sylwetki

Oferuję Państwu usługę, która może zrewolucjonizować życie. Polega ona na indywidualnej stylizacji, czyli drobiazgowej ocenie proporcji figury, doborze fasonów i dodatków. Wskażę defekty figury i sposoby korekty odpowiednim krojem, a także dobiorę dodatki (biżuterię, galanterię, buty). Podpowiem, jak skorygować kształt twarzy za pomocą linii stylizacyjnych (biżuteria, dekolty, włosy). Każdy klient otrzyma ode mnie dokładny, obejmujący kilka stron opis wykonanej analizy, który zawiera m.in. porady dotyczące doboru odpowiedniej bluzki, sukienki, spodni, żakietu, płaszcza, rajstop, butów, garnituru, a także deseni, kolorów i struktury materiałów.

Rewolucja w szafie

Bardzo często kupujemy rzeczy, których potem nigdy ich nie nosimy. W ten sposób nie tylko tracimy pieniądze, ale również cenne miejsce w szafie. Wielokrotnie zdarza się, że zakupione w ten sposób rzeczy najzwyczajniej do siebie nie pasują.
Rewolucja w Szafie to bardzo korzystna usługa, która sprawi, że Pańsatwa garderoba będzie pełna rzeczy doskonale do siebie pasujących. Podczas wykonywania tej usługi muszą być Państwo szczerzy. Ważne jest, by wskazać rzeczy, które się lubi i nosi, jak również te, z których z łatwością można zrezygnować. Dzięki Rewolucji w Szafie wspólnie określimy podstawowe elementy codziennej garderoby. Wskażemy kolorystykę, stworzymy nowe zestawy ubrań, właściwe fasony, co sprawi, że ubieranie się zacznie być przyjemnością. Sukcesywnie będzie można również dokonywać odpowiednich zakupów.
Rewolucja w Szafie pozwoli również określić braki w garderobie, których uzupełnienie jest niezbędne do skompletowania właściwych strojów pod względem fasonu czy koloru.
Rezultat Rewolucji w Szafie jest więc jasny - poczujecie się jak „milion dolarów”, mając odpowiednio skomponowaną szafę.

Zakupy ze stylistą

 

Zakupy są trudnym zadaniem. Znam osoby, dla których to nie przyjemność, ale straszne doświadczenie. Jego rezultat jest niejednokrotnie opłakany w skutkach – szafa wzbogaca się o kolejne niepotrzebne rzeczy.
Zakupy ze Stylistą eliminują ten problem, ponieważ dzięki tej usłudze kupią Państwo tylko to, co jest niezbędne, by osiągnąć fantastyczny i stylowy wygląd.
Podczas sesji zakupowej podpowiem stroje i dodatki, które można będzie różnorodnie ze sobą zestawiać. Otrzymają Państwo także wskazówki dotyczące kształtów, stylów i kolorów.

Zakupy Go

Łatwe, przemyślane i przyjemne. Dobierzemy odpowiednie fasony oraz kolory, tak, byś codziennie czuła się znakomicie. Pojedyncze egzemplarze niepasujące do siebie nas nie interesują. Tworzymy szafę funkcjonalną, bogatą w komplety! Dostosujemy stylizacje do Twojego temperamentu, osobowości i upodobań. Efektem ma być doskonałe ubranie, a nie przebranie. Ponieważ najważniejsze są proporcje, określimy Twój typ sylwetki oraz typ kolorystyczny, który reprezentujesz.

OTRZYMUJESZ:
* dwa Look Booki z dokładnymi opisami kolorów oraz krojów wskazanych tylko dla Ciebie. To kompendium wiedzy na całe życie. Dodatkowo zapoznasz się z przykładowymi zestawieniami.
* nowy wizerunek - efekt dobrze dobranego ubrania.
* czas i oszczędność - wszystkie zakupione ubrania będą idealnie pasować do siebie, zatem połączysz je na wiele sposobów.
* dobre samopoczucie - Ty sama dokonasz ostatecznego wyboru, więc w Twojej szafie znajdą się rzeczy tylko idealne, takie, które zapewnią Ci doskonałe samopoczucie każdego dnia i dadzą pewność siebie.

Rezerwuję dla Ciebie cały dzień, ale wykonanie usługi możemy podzielić na dwa dni. Najpierw określimy typ sylwetki i typ kolorystyczny, a potem dokonamy zakupów. Wszystko zależy od Ciebie. Dostosujemy usługę do Twoich potrzeb, tempa i możliwości.

UWAGA UWAGA!
Namów na zakupy koleżankę, wówczas będzie taniej :)
Zakupy ze stylistką dla dwóch osób 900 zł/os.
Zakupy ze stylistką dla trzech osób 800 zł/os.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!

 

Pobierz EKSTREMALNY PORADNIK:
ŚLUB JAK Z BAJKI W 7 KROKACH

wsrodKsiazek

Regulamin

Dziękuję, dołożę wszelkich starań aby spełnić Twoje oczekiwania.
W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania biuletynów.

Usługi

  • stylizacja sylwet1
  • analiza kolorystyczna1
  • sos slub1
  • makjaz1
  • stylizacja sylwet1
  • analiza kolorystyczna1
  • sos slub1
  • makjaz1