Fotosesje

SESJE ZDJĘCIOWE
Zapewne często sięgasz po kolorowe czasopisma. Przeglądasz strona po stronie, oglądasz kolorowe piękne fotografie modelek reklamujących ubrania, biżuterię czy kosmetyki i wzdychasz myśląc: też bym tak chciała…A potem wzdychasz jeszcze raz pod wpływem kolejnej myśli…Eeeee, ani figury nie mam, ani nie umiem się tak pomalować…I swoje marzenia spychasz ponownie gdzieś na dno podświadomości. O nie! Zawołam-tak nie wolno! Uważasz, ze takie sesje są tylko dla wybranych? Nic bardziej błędnego. Taką sesję może mieć każdy! Oto propozycja przygotowana specjalnie dla Ciebie:

Sesja indywidualna:

Tylko Ty i my. Możesz wykorzystać własne ubrania. Jeżeli będziesz miała problem z wyborem, pomożemy Ci go dokonać. Nie musisz martwić się o makijaż – jest on jedną z części sesji. Uznajesz, że jest niepotrzebny, że to zbędny luksus? Nic bardziej mylnego – to dzięki makijażowi Twoja twarz wygląda promiennie, jest trójwymiarowa, a nie płaska, oczy i usta są większe, bo podkreślone w odpowiedni sposób. Makijaż wykonany przez fachowca podkreśli Twoje piękne rysy twarzy, zakryje mankamenty i sprawi, że będziesz wyglądać jak milion dolarów! Przecież taka sesja to pamiątka na całe życie! I gwarantuję – ani przez moment nie poczujesz, że Twoja twarz to “maska”.
PS – Uwaga dla Panów: sesja indywidualna to fantastyczny prezent dla Waszych ukochanych kobiet na każdą okazję! 😉

Sesja z przyjaciółką:

Masz najlepszą na świecie przyjaciółkę? Chcesz z nią spędzić zwariowany czas i utrwalić Waszą przyjaźń na pięknych zdjęciach? Zapraszamy. Zrobimy to wszystko co na sesji indywidualnej. Gwarantujemy, że to będzie miłe spotkanie i świetna zabawa.

Sesja z mamą:

Mama to największy na świecie skarb. Oferujemy Ci sesję, która uwieczni to, co często niewidoczne okiem – wzajemną miłość, oddanie i przyjaźń. Podobnie jak w poprzednich sesjach, gwarantujemy, że będziecie wyglądać i czuć się nieziemsko. Często brakuje na co dzień czasu na spotkanie tylko we dwie, brakuje chwil wolnych od problemów – takie spotkanie będzie doskonałą ucieczką od rzeczywistości i wspaniałą pamiątką.

Sesja z dzieckiem:

Dzieci tak szybko się starzeją…Można je uwieczniać nieustannie, bo tak szybko się zmieniają…Dlatego takie zdjęcia to jedna z najlepszych pamiątek w życiu. Oczywiście mama musi na nich wyglądać nieziemsko i ponownie my o to zadbamy 🙂

Sesja z ukochanym:

Wspaniały prezent na Walentynki, prawda? Ale nie tylko. Możemy spotkać się w studiu albo w plenerze – wybierzemy taką scenerię, która podkreśli romantyczny nastrój i tę szczególną więź.
Zapewne zastanawiasz się, co Ci to da?
Wszystko. Chwile utrwalone na zawsze. Niezapomniany czas. Fantastyczną zabawę. Wspomnienia. Namacalną pamiątkę – zdjęcia, które z uśmiechem na ustach obejrzysz za 20 lat 🙂 i powiesz: to była super przygoda!

Sesja ślubna:

Nie tylko reportaż z tak ważnego dnia, ale również fotograficzna opowieść o dwojgu bliskich sobie ludziach. Zdjęcia plenerowe, które uchwycą na zawsze magiczną więź i aurę.

Cennik sesji fotograficznych: od 450 zł.