Makijaż klasyczny

Każda kobieta jest piękna. Trzeba tylko umieć rozpoznać to piękno w sobie i skoncentrować się na nim. Jeden z najlepszych makijażystów na świecie, Robert Jones, twierdzi, że piękno widoczne jest w wyrazie twarzy, w jej charakterze – nie tylko w symetrii. Nie ma znaczenia, czy jesteś niska czy wysoka, czy ważysz dużo czy mało, czy wyglądasz jak modelka lub sławna aktorka. Twoje piękno leży w Twojej świadomości, poczuciu własnej wartości i – właściwej tylko Tobie – magnetycznej osobowości. Myślę, że to właśnie poczucie własnej wartości – wiara w siebie – stanowi najważniejszy element prawdziwego piękna człowieka.
Niektóre kobiety myślą, że sztuka makijażu jest niezwykle trudna, okazuje się jednak dużo łatwiejsza, jeśli porad udzieli nam specjalista i rozłoży tę umiejętność na czynniki pierwsze.
Chętnie udzielę porad dotyczących sztuki makijażu. Wykonam również niepowtarzalne makijaże, począwszy od tego codziennego, do pracy, aż po bardziej wyszukany, ślubny czy karnawałowy. Sprawię, że każda kobieta poczuje się jak królowa.

CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ USŁUDZE?

– trwały makijaż, dostosowany do Twojego typu urody, okoliczności, kreacji

– doskonałe samopoczucie i pewność, że całą swoją uwagę skupisz na ważnym dla Ciebie momencie, czy też zabawie, ponieważ nie będziesz musiała tracić czasu na poprawki

Cennik:
Makijaż okazjonalny – 120-140 zł (z kępkami)
Makijaż do sesji zdjęciowej – 150 zł
Lekcja makijażu – 300 zł